top of page

Hizmetlerimiz

Pikade olarak başta mobilya olmak üzere kurumlarının her türlü mimari ihtiyacına hizmet verebilen, kişiselleşmiş ve %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen bir hizmet anlayışı benimsiyoruz. 

Kişiye Özel
Projelendirme

Computer Tutorials

Kurumların ihtiyacı tam olarak ne ise ona göre kapsamlı bir çalışma yapıp alternatif tasarımlar sunuyor, eşsiz projelere imza atıyoruz.

İnşaat &
Tadilat

Construction Pre-Planning

Sıfırdan kurulacak ya da tadilat ihtiyacı olan kurumlara inşaat ve tadilat alanında proje ve uygulama hizmeti veriyoruz.

Mobilya Üretimi

Classroom Furnitures

Fonksiyonel, estetik ve sağlam mobilyalar üretirken dünyadaki yenilikleri takip ederek ürün portföyümüzü sürekli genişletiyoruz.

Anahtar Teslim Projeler 

Primary School Desks

Kurumların kurulumundaki tüm ihtiyaçlarına cevap vererek anahtar teslim projeler sunuyor, süreçteki zorlukları minimalize ediyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Kurumların ihtiyaç ve isteklerini en iyi şekilde anlayarak alternatifli konseptler oluşturuyor, projelerde ihtiyaç duyulan her türlü ürün grubunu sağlayarak eksiksiz bir proje hizmeti sunuyoruz.

White Structure_edited.jpg

Analiz

Eğitim kurumları için yapılan proje çalışmalarında ilk adım kapsamlı bir ön analiz çalışmasıdır.

Bu doğrultuda firmamız, kurum yetkilileri ile ön görüşme yaparak talepler ile ilgili mümkün olduğunca bilgi toplar.

Bu noktada en önemli olan konu başlığı, kurumun hangi eğitim seviyesinde faaliyet göstereceğidir.

Pikade Egitim araclari okul mobilyaları - hakkimizda 1.jpg
Pikade Egitim araclari okul mobilyaları - hakkimizda-3.jpg
Pikade Egitim araclari okul mobilyaları - hakkimizda-2.jpg

Yüksek Kalite Anlayışı

Her türlü mobilyada başlıca bulunması gereken özellikler, kullanım amacına uygun olması, kullanıcı için güvenli olması ve de uzun ömürlü olmasıdır.

 

Pikade olarak bu faktörleri tasarım ve üretimlerimizin odağına alarak faaliyet gösteriyoruz ve de bu alanda uluslararası standart olan

– ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi

– EN 1729-1: Mobilya – Eğitim kurumları için sandalyeler ve masalar – Bölüm 1: Fonksiyonel boyutlar
– EN 1729-2: Mobilya – Eğitim kurumları için sandalyeler ve masalar – Bölüm 2: Emniyet gerekleri ve deney metotları

standartları uyguluyoruz.

Sürekli
Ar-Ge Faaliyetleri

Eğitim dünyası sürekli bir değişim içindedir. Eğitim teknolojilerinin gün geçtikçe daha aktif rol oynaması ve dünyada yenilikçi eğitim sistemleri alanında yapılan faaliyetler, geleneksel okul mobilyaları ve eğitim araçlarının yetersiz kalmasına yol açmaktadır.

Firma olarak dünyadaki hem eğitim araçları hem de yenilikçi eğitim sistemleri alanlarında gelişmeleri ve uygulamaları yakından takip ederek eğitim kurumlarına inovatif ürün ve hizmetler sunmakamacıyla yoğun Ar-Ge faaliyetleri gerçekleştiriyoruz.

Ergonomi Odaklı
Projeler

Ortalama bir öğrenci, günde 4 saatini okul sıralarında oturarak geçirmektedir.

 

Bunun sonucunda, okul mobilyalarının tasarımları öğrencilerin fiziksel ve de zihinsel gelişimlerine direkt etkide bulunmaktadır.

 

Pikade olarak, bu konunun önemini göz önünde bulundurarak öğrencilerin fizyolojilerine en yüksek uyumdaki okul mobilyalarını üretmek

öncelikli hedefimizdir.

bottom of page